Benjamínkovské závody v Chomutově

ČP benjamínků Chomutov

Benjamínkům začala sezona opravdu zostra. Hned po středečním Popelu se v sobotu vydali na další ČP benjamínků, tentokrát do Chomutova. Na programu byla trať na 500 m. Z Kamencového jezera nakonec naši nejmenší vylovili tři bronzové medaile a několik brambor. Třetí místo vybojovala naše nejmladší závodnice Esterka Fantyšová. Další dvě bronzky získaly oba deblkajaky benjamínků C, konkrétně Kuba Bačkora s Jáchymem Rottem a Jáchym Fantyš s Adamem Maričákem. Velkou radost nám dělají i benjamínci A, kdy většina z nich prošla rozjížďkami do dalších postupových jízd. Za zmínku určitě stojí výkon Viky Činovcové, která se dokázala probojovat do finále A, kde obsadila 8. místo. Do velkého finále dopádlovali i bratři Hůlkové na deblkajaku, ti bohužel své finále nedokončili. Děkujeme všem benjamínkům a žákům za nadšení a bojovnost.

TOP 5:

3. místo – Ester Fantyšová (K1 BKY E), Jakub Bačkora – Jáchym Rott, Adam Maričák – Jonáš Fantyš (K2 BCI C)

4. místo – Adam Maričák, Jakub Bačkora (K1 BCI C)

5. místo – Amálie Kopecká – Jolana Nedělková K2 BKY B), Kateřina Kozáková (K1 ŽKY ML.), Jáchym Rott (K1 BCI C)